• Zestaw do Wklejania Dżetów na Gorąco

Symbol: KS-APPLI-STRASS
Brak towaru
391.40
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Cena przesyłki 8.99
Paczkomaty InPost 8.99
Kurier In Post 9.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
  • Zestaw do wklejania dżetów na gorąco. 
  • W skład zestawu wchodzą: termiczny aplikator 2 w 1 (zasysa i grzeje), trzy końcówki pokryte Teflonem® do dżetów i ćwieków w różnych rozmiarach, 500 dżetów z klejem na gorąco i jedna metalowa podstawka.
  • Aplikator 2 w 1 jest narzędziem łatwym w użyciu. Podgrzewane końcówki pozwalają przykleić dżety i ćwieki z klejem na gorąco do wielu powierzchni takich jak jedwab, skóra, zamsz, bawełna, a nawet drewno. Funkcja zasysania pozwala złapać i przytwierdzić wszystkie rozmiary ozdób. Pokrętło do regulacji nagrzewania ustawia się w zależności od wielkości używanych elementów: - poziom 1 - do małych dżetów, o średnicy maksymalnie 2 mm, - poziom 2 - do dżetów o średnicy od 2 mm do 5 mm, - poziom 3 - do dużych dżetów, o średnicy minimalnie 6 mm.
  • Uwaga: Nie zmieniaj, ani nie dotykaj końcówki kiedy jest gorąca. 
  • Kiedy aplikatora używają dzieci poniżej 12 roku życia, powinny to robić pod nadzorem osoby dorosłej. Made in China. 
  • Dane techniczne: Napięcie wejściowe 220 V - 240 V Napięcie wyjściowe 12 V Moc 25 W 
  • Sposób użycia: 1. Wybierz końcówkę odpowiednią do używanych dżetów i przykręć ją do aplikatora. Pamiętaj że wymiany końcówki można dokonać tylko po wystudzeniu urządzenia. Jeśli chcesz używać dżetów o bardzo różnych rozmiarach podziel pracę na etapy. 2. Podłącz urządzenie do prądu. Przekręć pokrętło na wybraną wielkość elementów i poczekaj około 5 minut aż aplikator się rozgrzeje. 3. Aby włączyć funkcję zasysania użyj przełącznika 1/0. 4. Aby podnieść dżet zakryj palcem dziurkę w rączce aplikatora. 5. Przyłóż dżet w wybranym miejscu do powierzchni którą ozdabiasz i przytrzymaj przez 20-40 sekund (czas zależy od wielkości używanych elementów). Pod koniec dociśnij mocniej aby klej złapał. 6. Pod koniec pracy wyłącz zasysanie i pokrętło nagrzewania przekręć na pozycję wyłączenia. Wtyczkę wyciągnij z gniazdka. Nie pozostawiaj włączonego aplikatora bez nadzoru.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.